Home

HĽADÁTE INFORMÁCIE?

Tu nájdete všetko, čo potrebujete. Ak náhodou nie, využite naše
Kontaktné centrum. Sme tu pre vás vždy, keď potrebujete.

VŽDY FÉROVÉ ÚROKY

Úroky vám ponúkame podľa aktuálneho vývoja na trhu. Ak rastú na trhu, pôjdu hore aj tie vaše. Na bežnom účte vaše peniaze nezarobia ani cent. Na sporiacich účtoch svoju hodnotu nestratia, naopak si o čosi polepšíte. Peniaze máte pritom stále k dispozícii. Otvorte si SPORENIE, ktoré je flexibilnejšie alebo VKLAD, na ktorom máte garantovanú úrokovú sadzbu.

Ak budete mať SPORENIE či SPORENIE PLUS, vždy vám dáme vedieť, že sa zmenil úrok. Nech vždy viete, na čom ste. Na VKLADE máte úrok po celú dobu jeho trvania rovnaký.

Od 15. júla 2016 sa zmenili úrokové sadzby na našich sporiacich účtoch. Prečítajte si článok, ktorý sme pre vás o zmenách pripravili.

  • Na SPORENÍ PLUS vám peniaze zhodnocujeme podľa vloženej čiastky. Čiastku do 6 000 € úročíme ročnou úrokovou sadzbou 0,5 % v prípade, že využívate ÚČET PLUS. Pri ÚČTE je úroková sadzba vo výške 0,2 % ročne. Prostriedky nad túto hranicu potom ročnou úrokovou sadzbou 0,2 % pri ÚČTE PLUS a 0,1 % pri ÚČTE.
  • Ak si nejaké peniaze zo SPORENIA PLUS vyberiete, žiadne úroky vám za tento mesiac nepripíšeme.
  • Hranica úročenia sa môže v budúcnosti zmeniť. V takom prípade tak urobíme najskôr k prvému dňu nasledujúceho kalendárneho mesiaca po oznámení. O zmene vás budeme v predstihu informovať.
  • Pri predčasnom zrušení VKLADU dostanete všetky peniaze späť, avšak bez úrokov.
  • ZUNO je oprávnené stanoviť individuálne úrokové sadzby pre akciu Zvýhodnené sporenie, v prípade, že suma finančných prostriedkov, uložených na podúčte SPORENIE, presiahne sumu 30 000 eur.

Archív úrokových sadzieb

 

Online PÔŽIČKA
od 4,9 %
úroky z omeškania: 5 %
REFINANCOVANIE
od 4,9 %
úroky z omeškania: 5 %
REZERVA
16,9 %
úroky z omeškania: 5 %
KREDITKA
20,99 % 
úroky z omeškania: 5 %
PLATINOVÁ KREDITKA
18,99 % 
úroky z omeškania: 5 %

Úroky sú uvedené v % ročne.

 

 

Archív dokumentov